UAB GEOGRĘŽINIAI

Vandens Tiekimo Sistemos

Vandens tiekimo sistemos reikalingos tam kad vanduo iš gręžinio pasiektų jūsų namus, ją galima montuoti iškart po to kai baigiami gręžinio gręžimo darbai. 

Labai svarbu pasirinkti tinkama vandens pakėlimo sistemą nes nuo jos priklauso gręžinio eksploatavimo efektyvumas ir ilgaamžiškumas. Mūsų naudojama šiuolaikinė vandens tiekimo sistema  užtikrins efektyvu, ilgaamžį bei ekonomišką gręžinio eksploatavimą. Visus sistemos komponentus parinksime po konsultacijų su klientu atsižvelgdami į pageidavimus ir poreikius.

 

Reikalinga įranga:

  • Vandens siurblys.
  • Vandentiekio sistema.
  • Hidroforas.
  • Valdymo pultas.
Stairs
Vandens Siurbliai

Gręžiniams dažniausiai naudojamas panardinamasis vandens siurblys.

Panardinamasis siurblys (ar dalies siurblys , elektrinis povandeninis siurblys ( ESP) ) yra įrenginys, turintis hermetiškai izoliuotą variklį sujungtą su siurbliu. Sistema yra panardinama į vandens gręžinį. Pagrindinis šio siurblio tipo privalumas yra tai, kad jis neleidžia siurblio kavitacijos , problemos , susijusios su dideliu pakėlimo skirtumu tarp siurblio ir vandens paviršiaus. Panardinami siurbliai stumia vandenį į paviršių ir yra efektyvesnis nei kiti siurbliai.

Hodroforas
Hidroforas

 

Slėgio rezervuaras: arba hidroforas sukuria vandens spaudimą, naudojant suspaustą orą stumią vandenį žemyn. Dėl šio spaudimo, kai vožtuvas yra atidarytas vanduo yra išstumiamas iš rezervuaro per vamzdžius jūsų namuose. Kai slėgis rezervuare nukrenta žemiau reikiamo kiekio, yra aktyvuotajamas siurblio valdymo pultas.Taip siurblys užpildo rezervuarą iš naujo. Hidroforo, valdymo pulto ir siurblio sistema yra tai, kas leidžia vandeniui tekėti  jūsų namuose.

Vandens  Tiekimo Sistemos Schema
Vandens Tiekimo Sistemos Schema

 

 

 

Call Now Button