UAB GEOGRĘŽINIAI

Vandens Gręžinių Remontas

remontas

Vandens gręžiniai reikalauja nuolatinės priežiūros, siekiant užtikrinti tinkamą vandens srautą ir  geriamojo vandens saugą ir kokybę.

Viena dažniausių iškylančių problemų yra vandens siurblio gedimas.

Bene dažniausiai iškylanti problema yra apnašos, esant dildelei nuosėdų koncentracijai vandenyje bei joms nusistovint iškyla grėsmė vandens siurblio turbinai, ji gali užsiteršti ir nebe praleisti ar praleisti mažesnį nei įprastai kiekį vandens. Tai dažniausiai baigiasi turbinos keitimu arba perrinkimu, naudojant užteršta turbina kyla grėsmė perkaitinti ar sudeginti variklį.

Labai dažna problema yra perkaitimas. To priežastys gali būti perkrovos ,aušinimo srauto praradimas, per dažnas junginėjimasis. Vandens siurbliai  turi vėsinti save, tai pasiekiama variklio šilumą perduodant vandeniui, kuris teka pro variklį ir turbiną, nesant vandens srauto bet varikliui dirbant jis nebeturi kuo save aušinti, tai dažniausiai baigiasi gedimu.

Dar viena problema galinti sukelti siurblio gedimą yra hidrauliniai smūgiai, tai vyksta  kai greitai judanti vandens kolona atsimuša į kliūtį ar staiga keičia greitį. Netinkamai ar nepilnai sumontuota vandens tiekimo sistema generuoja hidraulinius smūgius taip pažeisdama siurblį.

Pažeistas vandens siurblio variklio sandarumas, tai dar viena problema galinti trukdyti varikliui dirbti optimaliai, sandariklis ties variklio velenu negali praleisti vandens į vidų siekiant apsaugoti variklio guolius nuo apnašų, esant agresyviam vandeniui, per dildelei rūgščių ar druskų koncentracijai plomba gali būti pažeista taip sukeliant vidinę korozija.

Vandens gręžinių bei vandens tiekimo sistemų remonto darbai su  mūsų specialistais vyksta greitai bei sklandžiai. Iškilus problemai susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, išklausysime bei pakonsultuosime kokių priemonių reikėtų imtis konkrečiu atveju. Nepavykus tiksliai identifikuoti problemos ją rasime atvykę į vietą. Nustačius gedimo priežastį suteiksime visą informaciją bei konsultaciją dėl tolimesnių veiksmų, rasime optimaliausia variantą gedimui šalinti atsižvelgiant į kliento pageidavimus taip suteikiant geriausia kainos ir kokybės santykį.  Mums neegzistuoja per dideli ar per maži darbai turėdami ilgametę patirtį galime užtikrinti atliktų darbų kokybę.

  • Vandens gręžinių remontas ir aptarnavimas.
  • Vandens tiekimo sistemu remontas  ir aptarnavimas.
  • Giluminių vandens siurblių iškėlimas/keitimas.
Call Now Button