UAB GEOGRĘŽINIAI

Vandens Gręžiniai

  • Modernus vandens gręžinys  yra daugiau nei vien tik skylė žemėje. Jis turi būti tinkamai paruoštas ir sandariai uždarytas, siekiant išvengti užteršto paviršiaus vandes patekimo ir turi specialius  filtrus užtikrinančius tinkamą slėgį ir filtruojančius dumblą, kuris gali užkimšti gręžinį. Galiausiai, siurblys turi būti sumontuotas kartu su požeminėmis vandentiekio sistemomis iki slėginio rezervuaro namuose.
  • Gręžinys
    Įvadas su siurbline, tiesioginis įvadas, gręžinys be įvado

Aptikus keleta vandeningų sluoksnių, atsižvelgdami į užsakovo pageidavimus mūsų meistrai turėdami daugelio metų patirtį padės išsirinkti kurį sluoksni eksploatuoti.

Korpusas  PVC vamzdis, paprastai 6 colių skersmens, kuris paprastai tęsiasi nuo  gręžinio dugno iki ~50cm virš žemės. Korpusas išlaiko dirvožemio ir uolienų fragmentus nuo patekimo į gręžinį taip išvengiama vandens taršos bei giluminio siurblio pažeidimų. PVC vamzdis naudojamas, nes  yra nebrangus ir labai atsparus korozijai.

Gręžimo pabaigoje nustatomas  statinis ir dinaminis vandens  lygis, vandens debetas (vandens sanaudų limitas per valandą), gręžinio korpusas hermetiškai uždaromas iki giluminio siurblio montavimo darbų, išrašoma garantija.

Call Now Button