UAB GEOGRĘŽINIAI

Geoterminis Šildymas

Geoterminis šildymas tampa vis populiaresnis būdas išlaikyti šiluma jūsų namuose žiema, ar atvėsinti juos vasarą. Taip pat taupantis jūsų lėšas kurios paprastai reikalingos naudojant kietojo  kuro katilus, elektros energija ar dujas.

Veikimo principas.

 

Žemėje: vandens užpildytu, uždaru 1-colio skersmens didelio tankio polietileno (DTPE) vamzdžiu vanduo cirkuliuoja  tarp žemės ir namo. Vamzdžiai įleisti į nuo 4 iki 6 colių skersmens vertikalius gręžinius – skaičius ir gylis priklauso nuo vietovės ir namo dydžio. Kiekvienas gręžinys yra užpildomas betonito skiediniu tam kad maksimaliai išnaudoti šildymoefektyvumą.

Namuose:  Siurbliai varinėja vandenį vamzdžio kilpa į sistemos šerdį: geoterminis prietaisas, kuris veikia kaip krosnis ir oro kondicionierius. Ši mašina naudoja vėsų ar šiltą vandenį iš požeminių vamzdžių šildymui arba vėsinimui. Oro tada cirkuliuoja per standartinį Ortakiai. Specialus prietaisas vadinamas „desuperheater“  naudoja šilumos perteklių  karšto vandens šildymui sumažinant papildomas išlaidas

Sistemos skirstomos į tris kategorijas:

Horizontali: Vamzdžiai suleidžiami horizontaliai paviršiniuose vandenyse žemiau įšalo ribos.

Vertikali: Dažniau naudojama dėl sklypo erdvės trūkumo, nepalankaus  grunto ar paviršinio vandens sluoksnio nebuvimo,

Tvenkinio: Jei teritorijoje yra tinkamo dydžio tvenkinys ar ežeras sistema gali būti montuojama jo dugne.

hidro

Call Now Button